Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Bio-Oil

Bio‑Oil veic izpēti un izstrādā specializētus ādas kopšanas produktus, augstas efektivitātes sasniegšanai izmantojot eļļu. Visā pasaulē produkts tiek pārdots ar zīmolu Bio‑Oil®, izņemot Austriju, Čehijas Republiku, Franciju, Vāciju, Slovākiju un Šveici, kur tā nosaukums ir Bi-Oil®, un Japānu, kur produkts ir reģistrēts ar nosaukumu Bioil®.

Uzņēmums Bio‑Oil bija pirmais, kas izmantoja eļļu, lai uzlabotu rētu un striju izskatu. Tas notika 1987 gadā. Tolaik šādu līdzekļu sortiments sastāvēja gandrīz vienīgi no krēmiem vai losjoniem un jaunais produkts tika uzņemts skeptiski. Šobrīd šis produkts ir pasaulē vadošais līdzeklis rētu un striju novēršanai. 2010 gadā Bio‑Oil izveidoja specializētu laboratoriju, lai pētītu, kā eļļu var izmantot citu ādas problēmu novēršanai. 2018 gadā tika izlaists sausai ādai paredzēts gels uz eļļas bāzes, un 2020 gadā — līdzeklis rētu un striju novēršanai, kas ražots no 100% dabīgām eļļām. 2021 gadā tirgū tiks laists mitrinošais krēms ar augstu eļļas saturu. Bio‑Oil koncentrējas tikai uz pētniecību un savu produktu tirdzniecības un izplatīšanas licences piešķir vadošajiem uzņēmumiem ādas kopšanas jomā visā pasaulē.

Bio-Oil Skincare Oil Natural 200ml ..

31.95 €
Bez nodokļa: 26.41 €

Bio-Oil Skincare Oil Bio‑Oil eļļa ādas kopšanai ir īpašs ādas kopšanas līdzeklis, kura ..

28.95 €
Bez nodokļa: 23.93 €

Bio-Oil Dry Skin Gel Bio-Oil želeja sausai ādai ir progresīvs līdzeklis sausas ādas kop..

6.95 €
Bez nodokļa: 5.74 €

makemyday.lv mājaslapā ir lietojami sīkfaili. Ja jūs piekrītat sīkfailu lietošanai spaudiet "Piekrītu" vai turpiniet mājaslapas lietošanu. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt Privātuma politikā.