Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Mixa

Mixa - jutīgas ādas eksperts. Francijā kopš 1924. gada ir eksperti jutīgas ādas ārstēšanā. Mixa pētījuma mērķis ir piedāvāt efektīvu un progresīvu veidu, kā rūpēties par šādu ādu ar zemāko iespējamo kairinājuma un blakusparādību risku. Šī augstākā ādas tolerances filozofija balstās uz spēcīgām saistībām un apņēmīgiem risinājumiem. Nav kairinošu vai nevajadzīgu aktīvo vielu.

Mixa ir kosmētika, kas izstrādāta dermatologu uzraudzībā. Šie līdzekļi darbojas efektīvi un atbilst īpaši jutīgas ādas vajadzībām, piemēram:

- Hipoalerģiskas formulas bez parabēniem un dermatoloģiski pārbaudītas. Formulas, kas sastāv no samazināta izejvielu saraksta, lai samazinātu alerģiju risku;

- Farmaceitiskās sastāvdaļas, lai efektīvi nomierinātu visus jutīgos sejas un ķermeņa ādas simptomus: sausums, apsārtums, kairinājums, nepanesība, āda ar atopisku tendenci.

Mixa Hyalurogel The Serum Of Sensitive Skin Mixa Hyalurogel serums jūtīgai, normālai un..

10.15 €
Bez nodokļa: 8.39 €

Mixa Oil-In-Stick Regenerating Lip Balm Mixa atjaunojošais lūpu balzams redzami atjauno..

3.45 €
Bez nodokļa: 2.85 €

makemyday.lv mājaslapā ir lietojami sīkfaili. Ja jūs piekrītat sīkfailu lietošanai spaudiet "Piekrītu" vai turpiniet mājaslapas lietošanu. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt Privātuma politikā.