Iepērcies par vismaz 50 € iun saņem dāvanu

BEZMAKSAS PIEGĀDE no 19.00 €

Pārdošanas noteikumi

SIA BAKLITA

Uzņēmuma kods 303114325
VAT LT100007924813
Adrese: Lāčplēša iela 22, LV-1010, Rīga
info@makemyday.lv

Luminor Bank AB
Konta numurs: LT 32 4010 0495 0133 5755

 

1. MakeMyDay.lv vispārējie lietošanas noteikumi

1.1. Šie interneta veikala lietošanas noteikumi (turpmāk tekstā – „Noteikumi”) ir juridiski saistošs dokuments, kas nosaka Jūsu (turpmāk – „Pircēja"") un MakeMyDay.lv (turpmāk – „Pārdevēja”) savstarpējās tiesības, pienākumus un atbildību, iegādājoties preces  MakeMyDay.lv interneta veikalā (turpmāk – „MakeMyDay.lv”).

2. Pirkšanas – pārdošanas līgums:

2.1. Līgums starp Pircēju un Pārdevēju uzskatāms par noslēgtu tajā brīdi, kad Pircējs uzsāk MakeMyDay.lv interneta veikala iepirkumu groza izveidi, norādot piegādes adresi, izvēlas maksājuma veidu un piekrīt interneta veikala noteikumiem, noklikšķinot uz pogas „Pasūtīt"".
2.2. Ar šo līgumu Pircējs apstiprina, ka pirms pirkuma veikšanas Pircējam tika piedāvāta šāda informācija: produkts (nosaukums un tā apraksts); informācija par Pārdevēju, kā arī ir pieejama kontaktinformācija sūdzību vai jautājumu gadījumā.

3. Pircēja tiesības un pienākumi:

3.1. Pircējam ir tiesības iegādāties preces MakeMyDay.lv  interneta veikalā, sekojot nosacījumiem un MakeMyDay.lv preču pirkšanas kārtībai.
3.1. Veicot pirkumu Pircējs apņemās apmaksāt noteikto summu.
3.2. Veicot izmaiņas pasūtījuma formā,  Pircēja pienākums  ir nekavējoties atjaunināt visus prasītos datus.
3.3. Iepērkoties MakeMyDay.lv interneta veikalā Pircējs piekrīt visiem pirkšanas un pārdošanas nosacījumiem.

4. Pārdevēja MakeMyDay.lv tiesības:

4.1. Par katru apzinātu kaitējumu  MakeMyDay.lv Pārdevējs ir tiesīgs ierobežot vai apturēt Pircēja piekļuvi MakeMyDay.lv. Kā arī atcelt reģistrāciju bez iepriekšēja brīdinājuma.
4.2. Pārdavējs neparedzētu apstākļu gadījumā ir tiesīgs apturēt vai izbeigt interneta veikala darbību bez iepriekšēja brīdinājuma.
4.3. Pārdevējs MakeMyDay.lv var vienpusēji mainīt šos noteikumus.

5. Pārdevēja MakeMyDay.lv saistības:

5.1. Pārdevējs nodrošina,  MakeMyDay.lv interneta veikala pakalpojumu tehnisku darbību.
5.2. Pārdevējs nosūta Pircēja pasūtītās preces uz Pircēja norādīto piegādes adresi, plānotajā piegādes laikā.
5.3. Ja Pārdevējs, neparedzētu apstākļu dēļ, nevar piegādāt Pircēja pasūtītās preces, Pārdevējs apņemas piedāvāt Pircējam līdzīgus produktus, bet Pircējs ir tiesīgs izlemt vai pieņemt piedāvāto preci, vai pieprasīt samaksātās preces vērtības summas atgriešanu.

6. Piegāde:

6.1. Preces, kas atrodas MakeMyDay.lv interneta veikala noliktavā tiek piegādātas norādītajā laikā. Preces tiek pārvadātas pēc īpaša rīkojuma un tiek piegādātas saskaņotajā laikā.
6.2. Preces piegādā Pārdevējs MakeMyDay.lv vai interneta veikala  pilnvarots pārstāvis.
6.3. Preču piegādes brīdī Pircējs pārbauda piegādāto sūtījumu un tā stāvokli (izskatu, iepakojumu, daudzumu).
6.4. Saņemot pasūtījumu un parakstot piegādes dokumentu Pircējs apstiprina, ka saņem sūtījumu un tā stāvokli.
6.5. Ja pircējs pamana sūtījuma iepakojuma ārējus bojājumus, Pircējs ir tiesīgs neparakstīt sūtījuma pavadzīmi un nepieņemt sūtījumu, un atgriezt to Pārdevējam.
6.6. Ja pieņemot un parakstot sūtījuma pavadzīmi Pircējs nepievieno komentāru, tiek uzskatīts, ka sūtījums tiek saņemts labā stāvokli, bez bojājumiem. 

7. Atgriešana un maiņa

7.1  Ja iegādāta prece ir bojāta, tā tiek aizstāta ar līdzīgas kvalitātes produktu. Ja prece ir bojāta ekspluatācijas apstākļos (pati prece ir neskarta, ir bojāts tikai iepakojums, kas netiek izmantots), tad Pircējs apņemas apmaksāt apmainītās preces izmaksas.
7.3. Atgriežamās preces jāatdod atpakaļ orģinālā iepakojumā, kurā prece tika piegādāta. Iepakojumam jābūt neskartam.  Produktam jābūt neatvērtam.

8. MakeMyDay.lv autortiesības:

Viss MakeMyDay.lv interneta veikala  saturs ir aizsargāts ar autortiesībām. Ar autortiesībām aizsargātais saturs ietver:  tekstu, attēlus, logotipu, preču zīmes, grafisko mājas lapas dizainu un programmatūras kodu. Ir aizliegts rediģēt, iznomāt, pārdot vai citādi nelikumīgi piesavināties ar autortiesībām aizsargātu saturs. Pat daļēja satura zādzība tiek uzskatīta par Latvijas un starptautisko autortiesību pārkāpumu. Jebkura MakeMyDay.lv resursu izmantošana ir iespējama tikai ar rakstisku vienošanos ar MakeMyDay.lv īpašniekiem.

9. Atbildība:

9.1. Pircējs ir pilnībā atbildīgs par reģistrācijas datu pareizību. Ja pircējs reģistrācijas formā nav norādījis precīzus datus, Pārdevējs nav  atbildīgs par tā izrietošajām sekām. Pircējs ir atbildīgs par darbībām, kas veiktas  MakeMyDay.lv interneta veikalā.
9.2. Pircēja atbildība ir neizsniegt reģistrētā konta pieejas datus trešajām personām. Ja trešā persona, veic pirkumus izmantojot savu reģistrēta Pircēja kontu, reģistrētais Pircējs ir atbildīgs par trešo personu veiktajām darbībām.

10. Pārdevējs MakeMyDay.lv visus ziņojumus nosūtīta uz Pircēja reģistrētu e-pastu.

11. Ja Jums ir jautājumi, lūdzu sazinieties ar mums nosūtot  e-pastu (info@makemyday.lv) vai aizpildot kontaktu formu sadaļā „Kontakti”.

MAKE MY DAY puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privātuma politika