Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Par mums

Make My Day - profesionālo grima piederumu pārdevējs. 

Make My Day Jums sniegs ne tikai lielisku padomus kā iegūt nevainojamu dienas vai vakara grimu, bet arī piedāvās iegādāties profesionālu, visā pasaulē atzītu, kosmētikas zīmolu produktus. 

Galvenā Make My Day skaistuma filosofija ir ļoti vienkārša - mīlestība sev. Ne pa velti saka, ka tas ir īstā un nesamākslota skaistuma noslēpums. Mīlestība pret sevi liek sievetei uzziedētik dienu, no jauna. Sievietes uzziedēšana - galvenais mūsu mērķis, tāpēc MakeMyDay piedāvā profesionālas grima tendences, kosmētiku un aksesuārus, kuras piemērotas katras sievietes vēlmēm. Mūsu mērķis ir panākt, lai katra sieviete ikdienā jūtas pacilāti, ērti un skaisti. 

Bieži atnākušas uz kosmētikas veikalu, sievietes nevar atrast sev piemērotu kosmētikas līdzekli, un iegādājušās nezin, kā to pareizi lietot. Make My Day ar šādā problēmām nesaskaras, jo mēs piedāvājam tikai profesionālus kosmētikas līdzekļus, kuri atbilst pat pašas izvēlīgākās dāmas vēlmēm. Varat būt droši, ka kosmētikas iegādāšanās vairs neaizņems tik daudz laika, kā agrāk likās.  

Izaicinājumi un mītu graušana ir Make My Day visinteresantākais uzdevums. Ne viena vien sieviete vēlās lietot sarkanu lūpukrāsu, taču neuzdrošinās to iegādātes, jo ir pārliecināta, ka sarkana krāsa viņai neder. Mēs esam gatavi sagraut visus mītus un pierādīt, ka sarkana krāsa piestāv katrai, kā arī atklāt Jums dažādus noslēpumus, kā izvēlēties šo vai citus kosmētikas līdzekļus.

Make My Day komandai galvenais ir – sirsnīga novērtēšana, tāpēc mēs cenšamies vispusēji ieklausīties  klietu vēlmēs un pat pārsniegt viņu cerības. Saprotam, lai izvēlētos piemērotu kosmētikas līdzekli ir nepieciešams laiks un ar pāris pagrozīšanās pretī spogulim, taču aicinām Jūs eksperimentēt un nebaidīties. Lai vieglāk izvēlētos atbilstošu toni vai noskaidrotu, kurš kosmētikas līdzeklis būtu piemērots tieši Jūsu ādas tipam, mēs Jūs aicināt droši sazināties ar mums, dēļ visiem interesējošiem jautājumiem. 

Make My Day – interneta veikals piedāvā kvalitatīvu profesionālo kosmētiku, kā arī plašu kosmētikas piederumu klāstu no pasaulē zināmiem un iecienītiem zīmoliem, tādiem kā – Jeffree Star Cosmetics, L.A. Girl, Sigma Beauty, Face Stockholm, Eylure, Cailyn u.c.. Mūsu galvenais nopelns ir tas, ka mēs tirgojam ļoti populāru un pasaulē iecienītu kosmētiku, kuru mēs saņemam no sākotnēja  piegādātāja. Make My Day var nodrošināt savas kosmētikas autentiskumu - ja ir radušies jebkādi jautājumi par pārstāviem, varat sazināties ar jebkuru preču zīmoga pārstāvi.
Nevajadzētu baidīties, ka  Make My Day kosmētika ir profesionāla – tas patiešām nenozīmē to, ka to var lietot tikai profesionāli grima mākslinieki. Lielākā produktu daļa ir piemērota ikdienas lietošanai. Produktu profesionalitāte atklājas to kvalitātē, grima līdzekļu ir ilgnoturīgi un nebirst, tos lietot ir viegli un ērti. Mūsdienās kosmētikas sastāvs ir uzlabots, tāpēc nav pamata baidīties, ka kosmētikas līdzeklis slikti izskatīsies un grims izskatīsies pēc sejas maskas.

makemyday.lv mājaslapā ir lietojami sīkfaili. Ja jūs piekrītat sīkfailu lietošanai spaudiet "Piekrītu" vai turpiniet mājaslapas lietošanu. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt Privātuma politikā.