Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Ardell

„Ardell“ tika izveidots 1971.gadā, kura vīzija bija uzlabot sieviešu skaistumu ar savām apbrīnojamām mākslīgām skropstām. Uzņēmumu dibināja Arnolds Millers un viņa sieva SidelL Millera, viņi arī izveidoja zīmolu „Ardell“, apvienojot savus vārdus.

Plašais „Ardell“ izstrādājumu klāsts ietver visu, kas nepieciešams, lai izceltu acis ar garām un burvīgām skropstām. No skropstu līnijas līdz speciāliem geliem, lai tos piestiprinātu. „Ardell“ plašs klāsts ir ļāvis šim zīmolam kļūt uzticamam un tirgot savus produktus ne tikai mazumtirdzniecības veikalos, bet arī kļuvis par populāru profesionālo salonu izvēli.

„Ardell“ induviduālas un skropstu līnijas atvieglo izceltu acu efektu. Tās vienkāršo sievišķīgu un biezu skropstu radīšanu, tās ir viegli pielietot, tās izskatās dabiski, un pēc lietošanas tās ir ātri un viegli noņemamas. „Ardell“ efektīvās skropstu līmes izmanto, lai tās pielīmētu. Līme garantē, ka skropstas turēsies ilgu laiku, lai jūs varētu atpūsties un baudīt skaistākos dzīves mirkļus bez raizēm!

Ardell Professional Double Up Double Wispies Lashes Populārākas līmētas skropstas pasau..

8.90 €
Bez nodokļa: 7.36 €

Ardell Professional Individuals Lashes Mākslīgās skropstas ir daļa no jebkura perfekta ..

5.50 €
Bez nodokļa: 4.55 €

Ardell Professional Natural 120 Demi Black Lashes Populārākās mākslīgās skropstas pasau..

5.50 €
Bez nodokļa: 4.55 €

Ardell Professional Studio Effects Demi Wispies Lashes Populārākās mākslīgās skropstas ..

8.90 €
Bez nodokļa: 7.36 €

Ardell Professional Wispies Black Lashes Populārākās mākslīgās skropstas pasaulē! Ardel..

5.50 €
Bez nodokļa: 4.55 €

makemyday.lv mājaslapā ir lietojami sīkfaili. Ja jūs piekrītat sīkfailu lietošanai spaudiet "Piekrītu" vai turpiniet mājaslapas lietošanu. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt Privātuma politikā.