Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Letique Cosmetics

Mēs esam jauns uzņēmums, kas izvirzījuši uzdevumu izveidot augstākās kvalitātes produkciju par godīgu cenu. Viens no uzņēmuma dibinātājām - blogere Lera Čekalina, ilgus gadus ir sapņojusi izveidot ideālu kosmētiku, kuru varētu lietot pati un kura būtu neticami efektīva un patīkama izmantošanā, kā arī pieejama lielākai daļai sieviešu.

Ar profesionālu kosmetologu atbalstu, mums izdevās realizēt viņas ieceres dzīvē, un mēs ar lielāko prieku piedāvājam Jums mūsu produkciju. Izstrādājot ķermeņa kopšanas līdzekļu līniju, mēs apvienojām veiksmīgās klasiskās receptes un mūsdienīgus līdzekļus. Mūsu ķermeņa skrubju un ietīšanu sastāvā ietilpst tikai kvalitatīvi ingridienti.

Mūsu produkcija atbilst visām kvalitātes prasībām un efektīvi kopj Jūsu ādu. Šī ir tā kosmētika, kuru grib izmantot jebkura sieviete: pieejama, kvalitatīva, droša un efektīva. Mēs ražojam un piedāvājam Jums to produktu, kurā esam pilnīgi pārliecināti, un ar kuru lepojamies.

Letique Cosmetics Body Butter Mango Papaya Krēms-sviests apvieno dabīgo eļļu maksimālo ..

22.85 € 18.28 €
Bez nodokļa: 15.11 €

Letique Cosmetics Nourishing Leave-In Spray Smidzinātājs palīdz izlīdzināt matu virsmu,..

18.25 €
Bez nodokļa: 15.08 €

Letique Cosmetics Souffle Body Cream Vanilla Ecstasy Ultra Moisturiser Ķermeņa krēms ar..

26.70 €
Bez nodokļa: 22.07 €

makemyday.lv mājaslapā ir lietojami sīkfaili. Ja jūs piekrītat sīkfailu lietošanai spaudiet "Piekrītu" vai turpiniet mājaslapas lietošanu. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt Privātuma politikā.