Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Jeffree Star

"Jeffree Star” – viena no unikālākajām kosmētikas kompānijām pasaulē. Tā ir ne vien ekskluzīva produkcija, bet arī īpaša izstrādātāja personība, kura šarms un harizmātisms padara Jeffree Star kosmētiku par tik kārotu.  Bez viņa vispār nebūtu šīs preces zīmes. Ar ko tad ir īpašs Jeffree Star? 

Jeffree Star par grima noslēpumiem sāka interesēties jau 13 gadu vecumā. Tas uzreiz kļuva par viņa dzīves kaislību un nekam citam vairs neatlika laika. Pabeidzis skolu, jaunais talants pārcēlās uz Losandželosu. Ceļš uz panākumiem bija grūts un prasīja daudz pūļu. Tomēr sistemātisks darbs un iedzimtais talants Jeffree Star atvēra durvis uz grima olimpu. Šobrīd viņš strādā ar pašām spilgtākajām zvaigznēm, piedalās, veidojot ekskluzīvus grimus mūzikas video, apbalvošanas ceremonijās utt.  Vairāk kā 10 gadus uzkrāto pieredzi viņš labprāt atklāj savos video blogos, apmācībās un semināros. Tiem seko un jaunus ierakstus gaida miljoniem cienītāju visā pasaulē.

No agras bērnības veiktie eksperimenti ar kosmētiku Jeffree Star nodrošināja ar ārkārtējām zināšanām, kuras viņš piemēroja, izstrādājot savu kosmētikas zīmolu. Kompānijas galvenais mērķis un moto – izstrādāt produkciju, kura tik tiešām ir tāda, kā to sludina reklāmas saukļi un kas patiešām IR ILGNOTURĪGA. Un pats galvenais, visa kosmētika ir 100 % vegāniska un nav tikusi testēta uz dzīvniekiem, kā arī var lepoties  ar „cruelty free“ zīmi. Nenogurstošs darba un izcils talants šo kosmētiku ir padarījis par vienu no kārotākajām visā pasaulē. Tomēr Jeffree Star nedomā apstāties un nepārtraukti rada aizvien jaunas krāsas un produktus, kurus cienītāji ar nepacietību gaida. 

 Jeffree Star lūpu skrubis Velour Lip Scrub Jeffree Star Velour Lip Scrub ..
15.00 €
Bez nodokļa: 12.40 €

 Jeffree Star acu ēnu palete AndrogynyJeffree Star Eyeshadow Palette Androgyny&nbs..
54.00 €
Bez nodokļa: 44.63 €

 Jeffree Star acu ēnu palete Beauty Killer Jeffree Star Eyeshadow Palette Beauty K..
54.00 €
Bez nodokļa: 44.63 €

 Jeffree Star matētas lūpu krāsasVelour Liquid LipsticJeffree Star Velour Liquid Lipsti..
22.00 €
Bez nodokļa: 18.18 €

Jeffree Star Skin Frost Jeffree Star līdzeklis, kas piešķir mirdzumu - Skin Frost. Ļoti..
35.00 €
Bez nodokļa: 28.93 €