Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Doll Face Beauty

Doll Face Beauty uzņemās padarīt ādas kopšanu par pozitīvu un uzlādējošu piedzīvojumu, kas atspoguļojās skaistumā un valdzinājumā, nevis medicīnā un problēmās. Katrs produkts sakombinē pašu labāko no zinātnes un dabas ar mūsu superefektīvajiem spēcīgu aktīvo sastāvdaļu sajaukumiem, kuri efektīvi attīra, mitrina, aizsargā, uzlabo un izgaismo seju. 
Doll Face Beauty "tīrās" formulas ir atbildīgi izstrādātas, izslēdzot jebkādas aizdomas par kaitīgu sastāvdaļu klātesamību un izmantojot dabiskus avotus kā alternatīvas. Ja vien tas ir iespējams, zīmols izmanto godīgai tirdzniecībai atbilstošas sastāvdaļas, pārstrādājamus materiālus un pārbauda produktus uz starplikām, nekad uz dzīvniekiem. Un, visbeidzot, Doll Face Beauty zina, ka sievietes vēlās justies skaistas; un garastāvokli uzlabojošs iepakojums atspoguļo valdzinošu iedvesmu un skaistu Doll Face ādu!

Doll Face Exfoliating Enzyme Peel REVEAL Atklāj savu ādu no jauna! Šī ievērības cienīgā..
Balstīts uz 2 atsauksmēm.

24.00 €
Bez nodokļa: 19.83 €

makemyday.lv mājaslapā ir lietojami sīkfaili. Ja jūs piekrītat sīkfailu lietošanai spaudiet "Piekrītu" vai turpiniet mājaslapas lietošanu. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt Privātuma politikā.