Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Un ir arī iemesls, lai mīlētu Doll Face Beauty

28.02.2019

Doll Face Beauty ir apņēmusies padarīt ādas kopšanu par pozitīvu un uzlādējošu pieredzi, kas atspoguļo skaistumu un šarmu, nevis medicīnu un problēmas. Katrā produktā sakombinēta pati augstākā zinātne un daba, kopā ar mūsu superefektīvajiem, uzlādējošajiem aktīvo sastāvdaļu maisījumiem, kas efektīvi attīra, mitrina, aizsargā, uzlabo un izgaismo ādu. Viņu “tīrās” formulas ir atbildīgi izveidotas, izslēdzot jebkādas aizdomīgas un kaitīgas sastāvdaļas, to vietā kā alternatīvu izmantojot dabīgus avotus. Viņi izmanto Godīgai Tirdzniecībai atbilstošas sastāvdaļas, kad tas iespējams, lieto otrreiz pārstrādājamus materiālus mūsu luksusa iepakojumos un testē savus produktus uz jūras zvaigznēm, nekad uz dzīvniekiem.

 

Tātad iesāc savu ikdienas ādas kopšanas rutīnu ar šiem produktiem:
UZMUNDRINOŠAIS Trīskāršās Iedarbības Sejas Attīrītājs – Šis vilinošais līdzeklis attīra un ar maigu pīlinga iedarbību atjauno tavu dabisko mirdzumu, nekairinot tavas labi sabalansētās eļļas.
MIRDZOŠAIS Sejas Izgaismotājs – lieto šo līdzekli 2-4 reizes nedēļā. Šis divkāršās iedarbības sejas izgaismotājs dabiski izceļ un sapludina ādu svaigam sākumam. Maigi noņem atmirušās šūnas un pārpalikumus, lai atklātu maigāku, gaišāku un svaigāku sejas izskatu.
PRECIZĒJOŠAIS Sabalansējošais Toneris – Iekrāso kokvilnas aplīti ar šo atsvaidzinošo toneri un uzklāju uz savas skaistās ādas ar apļveida kustībām.
BAROJOŠAIS Anti-Oksidantu Aizsargājošais Mitrinātājs – Brīvos radikāļus apkarojošie mega anti oksidanti sniedz mitrināšanu visas dienas garumā. Palīdz aizsargāt ādu no priekšlaicīgām novecošanas pazīmēm. Āda izskatīsies īpaši mitrināta, veselīga, bagātināta un aizsargāta.
NOMIERINOŠAIS Zem Acu Zonas Pietūkuma Serums – šis atsvaidzinošais acu serums palīdzēs nogludināt, izlīdzināt, aizsargāt no grumbām, pietūkuma un tumšajiem lokiem. Āda ap acu zonu izskatīsies gaiša, enerģizēta, svaiga un dzīvīga!
UZLABOJOŠĀ Attīrošā Uzlabojošā Gelveida Maska – lieto šo produktu pāris reizes nedēļā. Trīskāršās iedarbības gela maska, kas nekavējoties izņems netīrumus un paliekas no bloķētajām porām. Maigi attīra mirušās ādas šūnas, atklājos svaigu, jaunu ādu. Rada Intensīvu mitrināšanu. Āda izskatīsies mirdzoša, atjaunota, izgaismota un satriecoša.
MAZĀ MELNĀ MASKA Īpaši Attīrošā – viņa daudzpusīgā maska palīdz apkarot populāras ādas problēmas.

 

Mēs apsolam, ka tu vienkārši dievināsi šos produktus. Un ir arī iemesls, lai mīlētu Doll Face Beauty: tēlains produkts, kas patiešām strādā, gudri izvēlētas sastāvdaļas, kas patiešām rada atšķirību, daudz ieguvumi, kā arī tiešām negaidīti, droši un atbildīgi.