Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Simboli uz jūsu skaistumkopšanas produktiem. Ko tie patiesībā nozīmē?

15.01.2019

PPA (Periods pēc atvēršanas)
Mazā atvērtās tūbiņas ikona ir simbols PPA (vai Periods Pēc Atvēršanas), kas norāda, cik ilgi produkts nezaudēs kvalitāti pēc iepakojuma atvēršanas. Laika periods gandrīz vienmēr tiek norādīts mēnešos un parādās kā numurs, kam seko burts “m” uz tūbiņas etiķetes vai blakus tai. Produktiem, kuru derīguma termiņš ir 30 mēneši, vai vairāk, obligāti jāiekļauj “Periods Pēc Atvēršanas".

 


Zaļā Punkta Simbols
Zaļā Punkta Simbols (izmanto Eiropā) norāda, ka uzņēmums, kas ražo produktu, maksā otrreizējās pārstrādes organizācijai, lai uzraudzītu ekoloģiski atbildīgu savu iepakojuma atkritumu apsaimniekošanu.

 


Lēcošais zaķis
Lecošā zaķa simbols ir starptautiski atzīts logotips, kas nozīmē, ka ražotājs neveic nekādus izmēģinājumus ar dzīvniekiem un atbilst standartiem, ko noteikusi CCIC (Coalition for Consumer Information on Cosmetics) “Leaping Bunny” programma.

 


PETA "Kosmētika bez nežēlības”
"Kosmētika bez nežēlības" zaķa simbols ir “Cilvēki par ētisku izturēšanos pret dzīvniekiem” (PETA) sertifikācijas programma, kas norāda, ka ražotājs un tā piegādātājs neveic izmēģinājumus ar dzīvniekiem nevienā produkta ražošanas posmā. Ir arī simbols „kosmētika bez nežēlības un vegāniskā kosmētika”, kas norāda, ka ražotājs savos produktos izmanto vegāniskas sastāvdaļas.

 


Nesatur glutēnu
Glutēns ir vispārējs nosaukums olbaltumvielām, kas atrodamas kviešos (kviešu ogas, cietie kvieši, divgraudu kvieši, mīkstgraudu manna, cietgraudu manna, spelta, graham, KAMUT® khorasan kvieši un viengraudu kvieši), rudzos, miežos un tritikālē - kviešu un rudzu krustojumā. Glutēns palīdz pārtikas produktiem saglabāt savu formu, darbojoties kā līme, kas produktu satur kopā. Glutēns var būt dažādu ēdienu sastāvā, tai skaitā tādos ēdienos, kuros šķistu, ka tam tur nevajadzētu būt. Noskaidrot vai kosmētikas produkts satur glutēnu, nav viegls uzdevums. Saskaņā ar Mayo Clinic, glutēnu nevar absorbēt caur ādu. Tā kā glutēna olbaltumvielas ir ļoti lielas, tās praktiski nav iespējams absorbēt. Galvenais jautājums rodas, ja tas tiek nejauši norīts. Tāpēc ir svarīgi izmantot lūpu krāsu vai lūpu balzamu, kas nesatur glutēnu.

 


Nesatur Parabēnu
Parabēni ir konservantu veids, kas pirmo reizi tika ieviests 1950. gados. Tie tiek izmantoti, lai pagarinātu glabāšanas laiku daudzos veselības un skaistumkopšanas produktos, novēršot pelējuma un baktēriju augšanu tajās. Ir svarīgi atzīmēt, ka konservanta procentuālais sastāvs preparātā parasti ir ļoti mazs. Ražotāji nepārtraukti rada jaunus un efektīvus konservantus, tāpēc pašlaik ir pieejama lielāka izvēle. Ja jūs vēlaties izvairīties no produktiem, kas satur parabēnus, izvēlieties tos, kas izmanto tādas sastāvdaļas, kā, piemēram, etilheksilglicerīnu (kas ir augu izcelsmes) vai fenoksietanolu, kas ir vēl viena alternatīva parabēniem - dabiski iegūts ētera spirts.

Atslēgas vardi: #makemydayglam

makemyday.lv mājaslapā ir lietojami sīkfaili. Ja jūs piekrītat sīkfailu lietošanai spaudiet "Piekrītu" vai turpiniet mājaslapas lietošanu. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt Privātuma politikā.