Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Sigma Beauty profesionālā kosmētika un otas palīdzēs izveidot ideālu grimu!

22.03.2018

Dārgā,

 

Mūsdienās skaistumkopšanas industrija mums piedāvā arvien vairāk un vairāk inovācijas. Ideāls grims, inovatīvi kosmētikas līdzekļi un daudz grima otas - tas ir tas, ko mēs tev vēlamies pastāstīt. SIGMA ir viens no slavenākajiem un vairākus apbalvojumus saņēmušajiem uzņēmumiem, kas ražo grima otas. Lai parādītu savu inovatīvumu un modernumu, tas šogad ir ieviesis jaunumus. Šogad uzņēmums nācis klajā ar jaunu logotipu, kas apzīmē kvalitāti, funkcionalitāti un inovāciju. Uzņēmuma unikālākais produkts ir KABUKI otas. To nosaukums nāk no Japānas drāmas teātra Kabuki, kurā aktieri nēsā Keshō - ļoti smagu grimu, kas izceļ personāžu būtību. Kabuki birstīšu stāsts aizsākās no vienkāršas dizainera vēlmes atvieglot un padarīt ātrāku grima bāzes uzklāšanu. Izmantojot visvienkāršāko plakano grima bāzes otiņu, viņa iepazīstināja pasauli ar F80 FLAT KABUKI - otu,  kas bija kas pilnīgi jauns un neredzēts, un kas pat tagad ir visvairāk pirktā SIGMA ota. Šobrīd iespējams iegādāties divpadsmit dažādas Kabuki otas, no kurām katra spēj atrisināt kādu no visbiežāk sastopamajām grūtībām, uzklājot grimu.

 

Tātad, sāksim ar mērķi, kura dēļ KABUKI ota tika radīta. Iespējams, ka tā ir pati labākā ota tirgū, kas paredzēta grima bāzes un kosmētisko līdzekļu uzklāšanai; turklāt pašlaik SIGMA piedāvā arī KABUKI otas, kas paredzētas konturēšanai. Īsie un blīvie sariņi pilnībā noslēpj visas ādas nepilnības un ļauj jūsu ādai izskatīties maigai un gludai. Lietojot KABUKI kontūrotu, jūs varat iegūt maigu un pienācīgi izkliedētu iedeguma vai sārtuma efektu. Izmantojot šo otu, jūs varat uzelpot uz ilgu laiku, jo īpašās SIGMA otas piedāvā ļoti augstu kvalitāti un izturību, ko nodrošina patentētās SIGMA tehnoloģijas. Sigmax® un SigmaTech® tehnoloģijas - tās ir otu sariņu kvalitāte, kas neļauj tiem absorbēt lielu daudzumu kosmētisko līdzekļu, turklāt tie aizsargā ādu, pateicoties anti-alerģiskajām iezīmēm. Pat otu galiņi ir veidoti, izmantojot patentēto SigmaAlloy™ tehnoloģiju, kas novērš metāla rūsēšanu un baktēriju uzkrāšanos. Tām ir pat trīs nostiprinošie gredzeni, kas neļauj tiem nokrist no otas un garantē tās ilglaicīgu izturību. Rokturis ir veidots no gaišas koksnes un krāsots ar līdz pat 8 krāsas slāņiem, kas izturīgi pret skrāpējumiem un ūdeni. Šīs īpašības atklāj visaugstāko kvalitāti un inovativitāti.

 

Gandrīz katra meitene zina, ka otas, kuras tiek izmantotas šķidro kosmētikas līdzekļu uzklāšanai, prasa daudz rūpīgāku kopšanu, nekā tās, kas tiek lietotas sausu līdzekļu uzklāšanai. Tas ir tāpēc, ka šķidrie kosmētikas produkti uzkrājas otiņā un ir nepieciešams to iztīrīt. 2013. gadā SIGMA atviegloja daudzu dzīves, radot Sigma Spa® tīrīšanas paklājiņu ar rievotu virsmu, nodrošinot to, ka ota saglabās sākotnējo izskatu, sariņi paliks savā vietā un neizbirs, kā arī kosmētikas līdzekļu atlikumi tiks pilnībā iztīrīti. Un, tā kā otas nevar tikt mazgātas tikai ar ūdeni un parastām ziepēm, jo tās var sausināt un sabojāt sariņus, SIGMA piedāvā patentēto SigMagic® Brushampoo™ otu šampūnu, kas dziļi attīra, pilnībā dezinficē un nodrošina sariņu kvalitāti. Tātad, lietojot šo paklājiņu, jūs ātri, efektīvi un droši spēsiet noņemt kosmētikas līdzekļu atlikumus no savām iemīļotajām otām, tās nesabojājot.

 

Tā kā, neaizmirstiet, mīļās meitenes, ka tad, ja vēlaties izskatīties satriecoši, vispirms izvēlieties kvalitatīvus produktus, kas ir pārbaudīti un izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem. Būsim skaistas un apburošas!