Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Pieci soļi, kuri sagatavos ādu nevainojamai grima uzklāšanai!

23.10.2019

Laikam ne vienam no mūsu nav noslēpums, ka vēloties izveidot nevainojamu grimu, pati svarīgākā procesa daļa ir sejas ādas sagatavošana. Sejas āda atšķirībā no citu ķermeņa vietu vienmēr saskaras ar ārējo vidi, tāpēc tā nav aizsargāta no saules stariem, ķemikālijām, toksīniem un piesārņojumiem. Tāpat kā ikdienā, tā arī svarīgā jums dienā nevar aizmirst to pareizi notīrīt, tas palīdzēs ādu apsargāt un grims noturēsies daudz ilgāku laiku. MAKE MY DAY komanda tieši jums atlasīja populārākos, laika un klientu pārbaudītus produktus ar kuriem sasniegsiet labāko rezultātu!

 

1. Lietojiet acu un sejas maskas, tās piešķirs acīm mirdzumu, āda kļūs gaišāka un tā pat tas palīdzēs ādas problēmu risināšanā.

Kocostar Acu maska Princess Eye Patch Silver (1)

Glamglow Youthmud® Pīlinga Maska Glam To Go (14)

 

2. Ja vēlaties īpaši ilgi noturīgo grimu pirms tā uzklāšanas noskrubējiet un labi nomazgājiet sejas ādu. “Vienmēr pirms grima uzklāšanas, labi noskrubēju sejas ādu, tad grims noturās itin ilgi” saka slavenāko žvaigžņu grima mākslinieks Jasen Kaplan!

Doll Face Īpaši attīrošā maska LITTLE BLACK MASK (9)

Glamglow Attīrošs Līdzeklis Supercleanse™ (11)

Glamglow Attīrošs Līdzeklis Galacticleanse™ (12)

 

3. Mitrināšana-svarīgākā ādas sagatavošanas fāze. Pareizi izvēlēts sejas krēms ir neaiztājama ādas kopšanas daļa. Tas pasargā un mitrina ādu neļaujot tai palikt sausai vai taukainai.

Gerard Cosmetics BB Plus Mirdzumu Sniedzošs Krēms Grace (2)

Glamglow Glowstarter™ Īpaši Iluminējošais Mitrinātājs Nude Glow (3)

Doll Face 5-vienā attīrošs aukstais krēms SWEET ROSE (5)

FACE Stockholm Mitrinošs sejas krēms ar krāsu (7)

Cailyn BB Krēms Fluid Touch Compact (8)

 

4. Grima bāze- nepieciešama! Tā nogludina ādas tekstūru, nomaskē poras un pigmentācija. Tā pat arī ļauj grimam noturēties ilgāku laiku.

Cailyn Grima Bāze Bulgarian Rose Oil (4)

Skindinavia Grima Fiksātors Bridal (13)

 

5. Beigās- neaizmirstiet arī lūpas. Lābākie produkti mīkstām un samitrinātām lūpām - lūpu skrubi un balzāmi. Visi zinām ka jebkādas lūpu krāsas neizskatīsies skaisti uz sausām un nesagatavotām lūpām kas var sabojāt visu grima tēlu.

Kocostar Lūpu maska Black Cherry (6)

L.A. Girl Lūpu skrubis Sweet (10)

makemyday.lv mājaslapā ir lietojami sīkfaili. Ja jūs piekrītat sīkfailu lietošanai spaudiet "Piekrītu" vai turpiniet mājaslapas lietošanu. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt Privātuma politikā.