Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

"No Makeup" grima pamati!

30.11.2019

Mūsdienu tendencija- viens no populārākiem grima variantiem ir “No Makeup”. Šī grima pamatā - maigi izcelt sejas vaibstus, lai āda izskatītos mirdzoša un veselīga itkā bez jebkāda grima. Dabīgs izskats- tas ir personības vaibstu izcelsme un visu sieviešu galvenajs pašapziņas ierocis.

 

VIENS. Gludas ādas noslēpums- grima bāze. Ja vēlaties sasniegt nevainojamas, gludas un mirdzošas ādas izskatu, pirms uzklājot grimu, uz sejas āda ir nepieciešams uzklāt grima bāzi, šis produkts nodrošinās gludu grima uzklāšanu un ļaus grimam noturēties visas dienas garumā.

 

MAKE MY DAY rekomendē:

DIVI. Ja pēc tonālā krēma uzklāšanas jums liekas kad ādas trūkumi lika saskatāmi- viņus nomaskēt palīdzēs konsīleris. Nomaskē pūtītes, paslēp noguruma zīmes un tumšos lokus zem acīm. Svarīgi šo produktu lietot nedaudz un ja ir nepieciešams uzklāt vēl.

 

MAKE MY DAY rekomendē:

TRĪS. Tonālais krēms- ja jūsu ādai nav saskatāmu trūkumu, varat lietot BB vai CC krēmus. Vieglās tekstūras krēmi mitrina āda, koreģē tās nepilnības, paslēpj tumšā pigmenta plankumus un veido dabīga izskata tēlu. Ja āda ir problēmātiska- uzklājiet uz tās plānu tonālo krēma slāni.

 

MAKE MY DAY rekomendē:

ČETRI. Nostiprinājuma pūderis ir jāizvēlas īpaši rūpīgi, tāpēc ka dabīga grima pamatā ir piturēties pie mirdzošas un svaigas sejas ādas, tāpēc ir vērts atteikties no stipri matētiem pūderiem.

 

MAKE MY DAY rekomendē:

PIECI. Ar sejas konturēšanas produktu viegli izcelsiet sejas vaibstus, bet vaigu sārtumi palīdzēs ādai izskatīties svaigi un mirdzoši.

 

MAKE MY DAY rekomendē:

SEŠI. Izceliet daiļo uzacu formu lietojot uzacu zīmuli bet dariet to ļoti rūpīgi lai uzacis izskatītos dabīgas. Ja jūsu uzacis ir kuplas un platas - lietojiet uzacu želeju.

 

MAKE MY DAY rekomendē:

SEPTIŅI. Garas un krāšņas skropstas der ar bet kādu grima tēlu! Pabeidziet grimu uzklājot pagarinošu skropstu tušu.

 

MAKE MY DAY rekomendē:

makemyday.lv mājaslapā ir lietojami sīkfaili. Ja jūs piekrītat sīkfailu lietošanai spaudiet "Piekrītu" vai turpiniet mājaslapas lietošanu. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt Privātuma politikā.