Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Mirdzoša āda! Atrodi man vienu sievieti, kura tādu nevēlās!

24.04.2018

Dārgā,

 

Mirdzoša āda. Atrodi man vienu sievieti, kura tādu nevēlās. Bet kāpēc liekās, ka nevainojama āda ir kas pārāk daudz prasīts? Tu priecāsies dzirdēt, ka nav par vēlu, lai tu tādu iegūtu, jo mēs esam izveidojoši pamācību, kas tev sniegs mirdzošu ādu. Pirmais solis uz ādu, kas izskatās veselīga un mirdzoša - MASKAS!!! Tu vari izmantot GLAMGLOW® masku THIRSTYMUD™, kas mitrina, atjauno un nomierina ādu. Izstrādātas gan vīriešiem, gan sievietēm. Jaunās, lieliskās THIRSTYMUD™ tehnoloģijas sniegs tev mitrinātu un žilbonoši mirdzošu ādu. GLAMGLOW®  2010. gadā dibināja Glens un Šenona Delimori speciāli priekš Holivudas izklaides, mūzikas un modes industrijām lietošanai gan profesionāli, gan aizkulisēs. Pēdējo 6 gadu laikā GLAMGLOW® ir izaudzis no idejas līdz neticamam veiksmes stāstam, iegūstot bagātību un skaistuma balvas, saņemot patentu par viņu TEAOXI® īsto lapu tehnoloģiju, un kļūstot globāli pazīstami ar ātras iedarbības, inovatīvām dūņu ārstniecības metodēm, kas sniedz tūlītēji redzamus rezultātus. Papildu mitrināšanai mēs iesakām lietot mitrinošo sejas spreju “Mist-ified” no Gerard Cosmetics, kas ir īpaši mitrinošs un barojošs līdzeklis, kas nomierina sausu ādu un sagatavo ādu bāzes uzklāšanai. Universāls un svarīgs produkts, ko tava āda āda uzsūks tad, kad tas tai būs nepieciešams.

 

Pievieno nelielu daudzumu mitro hailaiteri, lai sniegtu savai ādai svaigu, valgu izskatu. Iepazīstinām ar TheBalm Cosmetics Mary-Dew un Bonnie-Dew Manizer, jaunākos papildinājumus  daudzfunkcionālajai hailaiteru līnijai! Krēmīgi, tai pat laikā viegli, šie mirdzumu piešķirošie līdzekļi var tikt lietoti uz acīm, vaigu kauliem un virs lūpām, lai tos īpaši izceltu, un to panāks bez citu līdzekļu klātesamības. Pievieno nedaudz spīduma savām mīļākajām lūpu krāsām, viegli pārklājot tās. Sajauc ar mitrinātāju, praimeri ar bāzi, lai iegūtu starojoši valgu izskatu. Jaunākā Sigma Beauty CHROMA GLOW SHIMMER + HIGHLIGHT palete. Piedāvājot sešas daudzfunkcionālas ēnas, Chroma Glow Shimmer And Highlighter Palete ir perfekts līdzeklis, lai sasniegtu starojošu mirdzumu. Īpaši gludā formula bez piepūles saplūst ar ādu, izveidojot pievilcīgu izgaismojuma efektu.

 

Visbeidzot, nostiprini savu grimu ar pārsteidzošo GLAMGLOW® nostiprinošo spreju GLOWSETTER™. Iedvesmojoties no Holivudas ādas - vienmēr seksīga, nekad spīdīga. Šis nostiprinošais sprejs nostiprina tavu grimu ar ar maigu, mākoņveidīgu, minerāliem bagāta ūdens migliņu, kas nozīmē, ka tavs mirdzums vienmēr būs ar tevi, neskatoties ne uz ko. Pateicoties sastāvā esošajam kofeīnam, šis līdzeklis palīdz atdzīvināt nogurušu ādu and nekavējoties atgriezt tās starojumu, kamēr TEAOXI® komplekss, kas satur zaļo, balto un sarkano tēju (kombinācija, kas pazīstama kā vides stresoru apkarotājs), darbojās līdzi ar citām uzlabotām sastāvdaļām, lai padarītu ādu mitrinātu, nomierinātu un izlīdzinātu. Neaizmirsti uzklāt uz lūpām lūpu spīdumu, tādu kā Gerard Cosmetics Kiss Assist. Šis revolucionārais dubultās iedarbības lūpu spīdums ir piesūcināts ar luksusa eļļu maisījumu, kas nomierina un mitrina tavas lūpas. Tas ir paši spīdīgs un satur tieši vajadzīgo daudzumu sastāvdaļu, kas nedaudz iekniebs tavās lūpās, lai sniegtu tām pilnīgumu. Jo biežāk izmantosi šo produktu, jo ātrāk tu redzēsi ilgnoturīgus rezultātus un iespaidīgu rezultātu.

 

Tagad tu esi gatava iekarot pasauli ar savu mirdzošo skaistumu!