Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Make-up triki, kas liks tavām lūpām izskatīties apjomīgākām

26.07.2018

Dārgā,

 

Būsim godīgi, nav nekas seksīgāks par uzbriedušām lūpām. Bet, tikai tāpēc, ka visi no mums nav tikuši apdāvināti ar dabiski juteklīgām lūpām, tas nenozīmē, ka mēs nevaram radīt maģiju ar grima palīdzību.

  • Jo gludākas un mitrinātākas būs jūsu lūpas, jo labāk produkti uzklāsies un izskatīsies. Sāc lietot pīlinga skrubi (Jeffree Star Cosmetics Velour Lip Scrub Orange Gummy Bear), un tad turpini šo procedūru ar mitrinošo lūpu balzamu (FACE Stockholm Pot Gloss).
  • Pirms lūpu krāsas lietošanas uzklāj uz lūpām konsīleri (Sigma Lip Concealer) vai grima bāzi, lai izveidotu pamatslāni. Tas piešķirs tavai lūpu krāsai vienmērīgāku izskatu un ļaus īstajai krāsai spīdēt cauri, tai pat laikā liekot tai būt ilgnoturīgākai. Tas darbosies arī kā tukša kanva, ja vēlēsies apvilkt savu lūpu kontūru papildu apjomam. Tu vari pat uzklāt konsīleri ap lūpu kaktiņiem pēc lūpu krāsas uzklāšanas, lai izlīdzinātu līnijas un liktu lūpām iemirdzēties.
  • Konturēšana ir viens no mūsu visu laiku iemīļotākajiem make-up trikiem, jo ir iespējams viegli manipulēt ar jebkuras tavas ķermeņa zonas izmēriem. Uzklājot vai nu putekļveida pelnu krāsas kontūru vai krēmkrāsas kontūru zem apakšlūpas vidus daļas un virs augšlūpas, tu izveidosi smalku ēnu - bet pārliecinies, ka viss ir sapludināts, sapludināts un vēlreiz sapludināts! Šī dimensija, ko piešķirsi, nekavējoties liks tavām lūpām izskatīties pilnīgākām.
  • Uzklāj nelielu mirdzumu uz virslūpu bedrītes, tas “atvērs” tavas lūpas, liekot tām izskatīties jutekliskākām. Mēs parasti izvēlamies šampanieša krāsas hailaiteri (J.Cat Beauty You Glow Girl Baked Highlighter) tā kā tas izskatās visdabiskāk; uzklāj to ar pirkstu gar virslūpas bedrīti vai arī izmanto maigu, pūkainu otiņu. Ja jūties, ka esi kas īpašāks, vari pat uzklāt nelielu daudzumu produkta apakšlūpas vidus daļā, lai liktu tai izskatīties pilnīgākai.
  • Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā likt tavām lūpām izskatīties lielākām, ir tās apvilkt - grima mākslinieki to dara visu laiku! Bet tev jāuzmanās, lai nepārspīlētu, jo var rasties risks izskatīties ļoti nedabiski. Tātad, sākumā tev būtu jāatrod krāsu, kas piestāv tavam ādas tonim (Gerard Cosmetics Pencil Me In). Tad sāc apvilkt lūpas, zīmējot tikai nedaudz pāri to dabiskajai līnijai - labāk apvilkt tās pakāpeniski, nekā uzklāt pārāk daudz!
  • Mēs esam ļoti iemīļojuši miesas krāsas lūpas (La Splash Velvetmatte Liquid Lipstick); ne tikai pateicoties to lieliskajai no-dienas-uz-nakti opcijai, tās sniegs pilnīgāku lūpu ilūziju, tā kā tumšākiem toņiem ir tendence saplacināt tavas lūpas. Vēl lielākam apjomam izmanto miesas krāsas spīdumu (L.A. Colors High Shine Lipgloss) - piešķirtais spīdums liks tavām lūpām izskatīties uzbriedušām. Vai arī uzklāj nelielu daudzumu spīduma lūpu centrālajā daļā un nedaudz to papludini.
  • Tūlītējam apjoma palielinājumam izmanto uzbriedinošo lūpu spīdumu (Gerard Cosmetics Kiss assist lip plumper), kurā ir sastāvdaļas, kas dabiskā veidā palielinās jūsu lūpu izmēru - tādas kā peptīdi, krūzmētra vai kolagēns.

 

Mēs ceram, ka jums šis noderēja!

Atslēgas vardi: #makemydayglam #makemydaylv