Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Jūsu slepenais ierocis ādai!

31.08.2018

Praimeri ir mūsu slepenais ierocis, tie uzlabo jūsu sejas ādu dažu sekunžu laikā un saglabā šo izskatu. Kā tu visu šo laiku tiki galā, ja tavā īpašumā vēl nav praimeris? Grima mākslinieki un skaistuma mīļi to lietojuši gadiem, kas ir iemesls nevainojamajam izskatam modes skatēs un gludai ādai bez porām uz sarkanā paklāja! Tie ir vieni no svarīgākajiem produktiem mūsu grima komplektos - pareizais praimeris ļaus saglabāt tavu grimu visas dienas garumā un izveidot “airbrush” izskatu. Tāpat, protams, nepareizais praimeris var radīt pilnīgi pretēju izskatu - noslīdējušu grimu, redzamas portas un īstermiņa rezultātus. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums saprast, kā izskatās izcili praimeri un kurš no tiem sniegs vislabākos rezultātus jūsu ādas tipam.

 

Kāpēc tev nepieciešams praimeris 

Ja tu lieto grima bāzi, praimerim būtu jābūt kā pimajam solim! Tas arī sagatavos jūsu ādu produkta uzklāšanai un palīdzēs jūsu grimam saglabāties visas dienas garumā. Daudzi praimeri satur arī skaistumu uzlabājošas sastāvdaļas, ēteriskās eļļas un vitamīnus, kas sniegs jūsu ādai ievērojamu uzlabojumu un mitrināšanu.

Sejas praimeris: Sejas praimeris var palīdzēt jūsu grimam saglabāties ilgāk, samazināt poru apjomu, sabalancēt sārtumu, mitrināt ādu un par aizsargāt jūsu seju no brīvajiem radikāļiem. Jūs varat atrast praimeri, kas vislabāk atbilst jūsu ādas tipam, tādejādi, ja tā ir taukaina, sausa vai tai nepieciešama krāsas korekcija, atradīsiet to, kurš vislabāk derēs jūsu specifiskajām vajadzībām.

Acu ēnas praimeris: Ja jūsu ācu ēnas vienmēr nogulsnējās jūsu krunciņās, jums nepieciešams praimeris, kurš liks pūderim palikt savā vietā. Acu ēnu praimeri var arī palielināt acu ēnu pigmenta intensitāti, ļaujot jums uzklāt vairākus slāņus iespaidīgākam izskatam.

Lūpu praimeris: Ātri uzklājot lūpu praimeri, jūs varat izvairīties no “sašķēlušos lūpu izskata”, jo tas radīs vienmērīgāku bāzi. Tas piešķirs lūpām arī mitrumu, liekot tām izskatītiem pilnīgākām, tai pat laikā garantējot, ka produkts paliks uz jūsu lūpām, nevis kafijas krūzītes.

 

Pirms iegādājies sejas praimeri, ir ļoti svarīgi to sākumā notestēt ar savu grima bāzi, lai pārliecinātos, ka tie labi kopā sajaucās. Tas ir ļoti vienkārši: Ja formulas abiem produktiem ir vienas un tās pašas (abi uz silikona vai abi uz ūdens bāzes), tie vieglāk sajauksies kopā. Piemēram, ja jums ir taukaina āda un jūs lietojat praimeri uz silikona bāzes, jūsu grima bāzei arī jāsatur kāda no silikona formām, piemēram, Dimetikons. Bet tas uzreiz nenozīmē, ka divas dažādas formulas katru reizi neies kopā, tā kā šeit lielāka darīšana ir tam, kā pigmenti formulā ir aizturēti un sastāvdaļu balanss, tā kā ja jums ir krēmveida praimeris un grima bāze uz eļļas bāzes, produkti savā starpā var ļoti labi sajaukties. Galvenā lieta, ko būtu jāapdomā, ir, vai abu produktu formula atbildīs jūsu ādas tipam un tad jums jānotestē, kā tie abi kopā reaģē, lai redzētu, cik labi tie saplūdīs kopā.

 

Izvēlēties atbilstšāko sejas praimeri jūsu ādas tipam:

 

Taukaina/ Pūtītēm pakļauta āda 

Formula, pēc kādas būtu jālūkojās: Viegla, silikona
Galvenās sastāvdaļas: Ne-komodētiski, salicilskābe, butila hidroksianizoli

Galvenā lieta, ko jāmeklē, ir ūdens vai silikona praimeris. Silikona bāzes praimeriem ir biezāka konsistence, kas palīdzēs izlīdzināt jebkuras aknes radītās rēts vai lielas poras. Tas palīdzēs arī cīnīties.

 

Jūtīga/ Sausa Āda

Formula, pēc kādas būtu jālūkojās: Krēmveida vai tāda, kas satur eļļu
Galvenās sastāvdaļas: Hialuronskābe, džodžoba eļļa, mežrozīšu eļļa, madeļu eļļa, vitamīns C (nesatur smaržvielas)

Praimeris ir ļoti svarīgs jūtīgai vai sausai ādai, tā kā tas piešķirs nelielu daudzumu tik ļoti vajadzīgās mitrināšanas un ļaus grima bāzei drīzāk sajaukties, nekā apsorbēties. Meklē praimerus ar ēteriskajām eļļām, tādām kā mandeļu eļļa vai džodžoba, tā kā tās ir ļoti bagātinošanas, bet arī maigas jūsu ādai. Mirdzošs praimeris ar pērļveida spīdumu ir ideāls jūsu ādas tipam, jo padarīs jūsu ādu svaigu un valgu.

 

Normāla/ Kombinēta Āda 

Formula, pēc kādas būtu jālūkojās: Losjons
Galvenās sastāvdaļas: vitamīns C, vitamīns E

Jums ir ļoti paveicies - jūs varat izmantot gandrīz visus praimerus - bet izmēģiniet praimeri, kas piepildīts ar antioksidantiem un vitamīniem, lai palīdzētu uzturēt jūsu ādas dabīgo balansu un spīdumu.

 

Nobriedusi Āda

Formula, pēc kādas būtu jālūkojās: Krēmveida bāze
Galvenās sastāvdaļas: Hialuronskābe, vitamīns E, alfa hidroksī skābes, retinols

Labs praimeris tik tiešām var likt jūsu ādai izskatīties piecus gadus jaunākai nekavējoties, noslēpjot grumbiņas un krociņas, tās aizpildot un padarot bāzi vienmērīgāku. Meklē praimerus, kuri ir pilni ar vitamīniem un mitrinošām sastāvdaļām, tādām kā hialuronskābe, tā kā tās mitrinās jūsu ādu un uzlabos tās elasticitāti, piešķirot gludāku izskatu.

 

Kā uzklāt praimeri

Kolīdz ir pabeigts ādas kopšanas režīms, uzklājiet zirņa lieluma praimera daudzumu  uz jūsu sejas, lietojot pirkstus. Jūsu roku siltums palīdzēs produktam apsorbēties jūsu ādā, kamēr, pārklāšanai izmantojot otu vai sūkli, tas paliks uz ādas virsmas. Tad ļauj praimerim nosēsties 30 sekundes pirms grima uzklāšanas.

Lai nostiprinātu rezultātu, lieto nostiprinošo spreju vai caurspīdīgu pūderi.

Mēs zvēram, ka, kolīdz pievienosi šo produktu savam grima režīmam, nevarēsi saprast, kā iepriekš varēji bez tā dzīvot.

Atslēgas vardi: #makemyday #makemydaylv