Shipping PIEGĀDES LAIKS 1-2 DARBA DIENAS!!!!
Shipping Bezmaksas piegāde
Shipping Droši pirkt

Esiet atklāti: vai zināt, kā pareizi attīrīt grima otiņas?

30.01.2020

Katrs grima guru zin kad, atslēga veiksmīgam grimam slēpjas izmantotos produktos- īpaši runa iet par otiņām, kurus vienmēr izmantojam pat elementāru procesu atlikšanai. Higiēna ir svarīgākā lieta runājot par veselīgu un tīru ādu. Tāpēc ir ļoti svarīgi pareizi attīrīt šādus darbarīkus.


Tieši tāpēc MAKE MY DAY dalās, kā nepieciešams pareizi rūpēties par savām mīļakām otiņām - varam sākt!

 

1. Pirmais solis rūpējoties par savām grima otiņām ir viņu uzglabāšana. Vislabākā otiņu glabāšanas vieta - speciāli tam piemēroti otiņu futlāri vai atsevišķa kosmētikas somiņa.

 

Grima otu cases


2. Vēloties turēt nevainojami tīrus darbarīkus, tos ir niepieciešams mazgāt 1-2 reizes nedēļā. Būtu perfekti ja profesionālās grima otiņas būtu tīras pirms katra pielietojuma un būtu pieskatāmas izmantojot tām speciāli radītus produktus. Grima otiņu mazgāšanas līdzekļi efektīvi izšķīdina otiņā palikušos grima produktus, baktērijas, paaugstina otiņas ilgmūžību, nesatur kaitējošās ķēmiskās vielas, smaržvielas un parabēnus. Tā kā pēc katra pielietojuma otiņu mazgāšanas process uzņem tiešām daudz laika tapēc atgriezamies realitātē... Tātad, nomazgājiet jūsu grima otiņas ar speciāli tām piemēroto šampūnu. Padoms- ja jums nav speciāli grima otiņu pieskatīšanas un tīrīšanas līdzekļu, rekomendējam izmantot maigo šampūnu vai ziepes bērniem, kuras nevainojami notīra otiņas nomazgājot likušās kosmētikas daļiņas. To sastāvā esošās eļļas, mīkstinātāji un mitrinātāji nekaitēs turpmākai otiņu izmantošanai. Jebkādā gadījumā nelietojiet apģērbu mazgāšnai piemērotus līdzekļus, tapēc ka šāda veida tīrīšanas līdzekļi savā sastāvā satur paaugstinātu sārmu daudzumu tāpēc tie noteikti kaitēs jūsu grima otiņām. Tāpat mēģiniet izvairīties no ziepēm un šampūniem kuru sastāvā ir daudz smaržvielu- tie ir toksiški un var kairināt jautru ādu.

 

Grima sūklīšu / otiņu mazgāšanas


3. NEKAD! Nekad neizmantojiet matu fēnu otiņu žāvēšanai. Dažas no svarīgākām lietām no kuru būtu jāizvairās vēloties saglabāt jūsu grima otiņas “veselīgas” - siltums un mitrums. Vispirms, nomazgājot otiņas nosusiniet tās, paņemiet dvieli, salociet to uz pusēm un salieciet otiņas tam virsū tā lai otiņu matiņi nepieskārtos dvieļa virsmai, “nenogulētu” un nepazaudētu savas formas. Šādā veidā žāvējiet tās dažas stundas vai palieciet žūt nakts garumā. Daudz meiteņu nomazgājot savas grima otiņas paliek tās mitras ieliktas kosmētikas somiņās vai aizvērtos futlāros, tādā veidā ūdens no otas matiņiem nokļūst līdz rokturam, rezultātā matiņi sāk attdalīties un atlīmēties un tā ir sabojājama visa otiņas virsma.


Mazgāšanas soļi:


Pirmais - samitriniet otiņu
Otrais - maigi ieberzējiet to ar speciāliem tīrīšanas līdzekļiem vai bērnu ziepēm/šampūnu
Trešais - vēlreiz noskalojiet
Ceturtais - izzspaudiet visu ūdeni
Piektais - palieciet un ļaujiet pašiem izžūt (vislabāk palikt nakts garumā, tad tie varēs vēl būt izmantojami rītā)


Grima sūklīši un to pieskatīšana


Labākais veids pieskatīt grima sūklīšus- izmantot speciālos mazgāšanas līdzekļus, kuri atzīmēti ar maigu formulu un satur nederīgu vielu, piemēram, tādas kā Nedzīvās jūras sāls, eļļas, mīkstinātāji. Šīs sastāvdaļas palīdz otiņām un sūklīšiem palikt maigiem un ilgnoturīgiem. Padoms: ne maza grima eksperšu daļa, ne tik otiņām bet ir sūklīšiem mazgāt ieteic izmantot bērnu šampūnu/ziepes tā maigā sastāva dēļ. Ziepju sastāvā ir tik ūdens, glicerīns un citas nekaitīgas vielas kuras efektīvi notīra grima daļiņas. Berzējiet sūklīti apmēram minūte kamēr neizputēs visas palikušās grima daļiņas, tad iemērcējiet ūdenī un skalojiet kamēr ūdens kļūs tīrs. Maigi ielieciet to dvielī un palieciet izžūt. Svarīgi: sūklīti pēc katras izmantošanas reizes ir rūpīgi jāizmazgā!

 


Neaizmirstiet! Vēloties turēt nevainojami tīrus darbarīkus, tos ir jāmazgā 1-2 reizes nedēļā. Būtu perfekti ja profesionālās grima otiņas būtu tīras pirms katra pielietojuma un būtu pieskatāmas izmantojot tām speciāli radītus produktus.

makemyday.lv mājaslapā ir lietojami sīkfaili. Ja jūs piekrītat sīkfailu lietošanai spaudiet "Piekrītu" vai turpiniet mājaslapas lietošanu. Vairāk par sīkfailiem varat lasīt Privātuma politikā.